Liite:Verbitaivutus/hollanti/worden

Wikisanakirjasta
Siirry navigaatioon Siirry hakuun
Nominaalimuodot
infinitiivi worden
partisiipin preesens wordend
partisiipin perfekti geworden
apuverbi zijn
Persoonamuodot
indikatiivi
preesens imperfekti perfekti pluskvamperfekti
pers. yks. mon. pers. yks. mon. pers. yks. mon. pers. yks. mon.
1. word worden 1. werd werden 1. ben geworden zijn geworden 1. was geworden waren geworden
2. wordt worden 2. werd werden 2. bent geworden zijn geworden 2. was geworden waren geworden
3. wordt worden 3. werd werden 3. is geworden zijn geworden 3. was geworden waren geworden
konjunktiivi
preesens imperfekti perfekti pluskvamperfekti
pers. yks. mon. pers. yks. mon. pers. yks. mon. pers. yks. mon.
1. worde worden 1. werde werden 1. zij geworden zijn geworden 1. ware geworden waren geworden
2. worde worden 2. werde werden 2. zij geworden zijn geworden 2. ware geworden waren geworden
3. worde worden 3. werde werden 3. zij geworden zijn geworden 3. ware geworden waren geworden
imperatiivi
pers. yks. mon.
2. word wordt